appartement te koop Plombières-les-Bains, Vosges

€ 60.000

  •  te koop appartement Plombières-les-Bains Vogezen 11 / 7
  •  te koop appartement Plombières-les-Bains Vogezen 22 / 7
  •  te koop appartement Plombières-les-Bains Vogezen 33 / 7
  •  te koop appartement Plombières-les-Bains Vogezen 44 / 7
  •  te koop appartement Plombières-les-Bains Vogezen 55 / 7
  •  te koop appartement Plombières-les-Bains Vogezen 66 / 7
  •  te koop appartement Plombières-les-Bains Vogezen 77 / 7
 te koop appartement Plombières-les-Bains Vogezen 2
 te koop appartement Plombières-les-Bains Vogezen 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

TE KOOP, Plombières lès Bains, appartement op de begane grond, 98 m². Ideaal gelegen, op 5 minuten lopen van de plaatselijke winkels - kleuterschool, basisschool - middelbare scholen (schoolvervoer voor de middelbare school Remiremont), en maximaal 10 minuten lopen van de meerdere huizen van Les Termes. Rustige straat, in een klein condominium zonder procedure, van 12 appartementen. F4 van 98 m² inclusief: ingerichte keuken, ruime woonkamer, 3 mooie slaapkamers, 1 grote badkamer-toilet, wasruimte, 2 kelders, 2 buitenschuren, 2 zolders en 2 tuinen. Mogelijkheid om te verdelen in 2 appartementen voor een grotere winstgevendheid. Centrale verwarming met individuele condensatieketel op gas uit 2006, dubbele beglazing uit 2011, aluminium rolluik uit 2020, geïsoleerde vloer uit 2009. Verder 2 buitenbergingen, 2 leituinen van 43m² en 147m², 2 kelders, dubbele zolder. Gemakkelijk en gratis parkeren voor het appartement. Belangrijkste blootstelling: Zuid. Diagnoses en GA-rapport beschikbaar. Perfect onderhouden appartement, bewoonbaar zoals het is. Modernisering van de keuken en eventueel schilderwerk. Ideaal voor koppels met kinderen of investeerders. Nombre de lots de la copropriété: 12, Montant moyen de la quote-part annuelle de charges (budget prévisionnel) : 1150€ soit 95€ par mois. Les honoraires sont à la charge du vendeur.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Nathalie BULET naar SAINT CHINIAN, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome - (gebruik het formulier om te reageren) (ref 573260)

gegevens woning

Franimo nr: #6985167
referentie: 830036596323
departement: Vosges
nabij: Plombières-les-Bains
type: appartement
kamers: 4
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 98 m2
terrein: - m2
prijs: € 60.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Optimhome Dijon - Bulet

makelaar: Optimhome Dijon - Bulet
naam: Nathalie Bulet
adres: 21000 Dijon Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Plombières-les-Bains (Vosges)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 5.622
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 120 en € 420
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 120 en € 300
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
appartement Plombières-les-Bains, Vosges referentie: 830036596323

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Vitrey-sur-Mance Haute-Saône dorpshuis foto

dorpshuis Vitrey-sur-Mance

Haute-Saône

op 35 km

€ 57.500

Melay Haute-Marne dorpsboerderij foto

dorpsboerderij Melay

Haute-Marne

op 32 km

€ 65.000

Melay Haute-Marne dorpshuis foto

dorpshuis Melay

Haute-Marne

op 32 km

€ 49.000

Bourbonne-les-Bains Haute-Marne huis foto

huis Bourbonne-les-Bains

Haute-Marne

op 34 km

€ 49.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen