boerderij te koop Montreuil-l'Argillé, Eure

€ 276.900

  •  te koop boerderij Montreuil-l'Argillé Eure 11 / 8
  •  te koop boerderij Montreuil-l'Argillé Eure 22 / 8
  •  te koop boerderij Montreuil-l'Argillé Eure 33 / 8
  •  te koop boerderij Montreuil-l'Argillé Eure 44 / 8
  •  te koop boerderij Montreuil-l'Argillé Eure 55 / 8
  •  te koop boerderij Montreuil-l'Argillé Eure 66 / 8
  •  te koop boerderij Montreuil-l'Argillé Eure 77 / 8
  •  te koop boerderij Montreuil-l'Argillé Eure 88 / 8
 te koop boerderij Montreuil-l'Argillé Eure 2
 te koop boerderij Montreuil-l'Argillé Eure 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

MONTREUIL L'ARGILLÉ In het zuiden van het departement Eure, vlakbij de grens met Calvados en Orne, vindt u dit landgoed dat een perfecte, rustige omgeving biedt zonder geïsoleerd te zijn. Het dorp met alle voorzieningen, waaronder een crèche en een basisschool, ligt op minder dan een kilometer afstand. Via een landweggetje bereikt u de ingang van het dorp te voet of te paard. De toegang tot het landgoed is via een prachtige, met bomen omzoomde oprijlaan die leidt naar het huis, gelegen in het hart van de 3 hectare volledig omheinde grond. Het huis, met een woonoppervlakte van circa 87 m², is in 2022 gerenoveerd. Het beschikt momenteel over twee slaapkamers, met de mogelijkheid om een extra slaapkamer en badkamer te creëren. Er zijn diverse bijgebouwen met stallen voor paarden en landbouwmachines, waarvan er één aantrekkelijke mogelijkheden biedt om te verbouwen tot een gîte (vakantiehuis). Vijf ruime houten paardenstallen en een zadelkamer completeren het landgoed. Het is belangrijk te vermelden dat het gehele terrein van 3 hectare in een stedelijk gebied ligt en dus bebouwbaar is, wat, afhankelijk van het project van de koper en onder voorbehoud van een bouwvergunning, talrijke mogelijkheden biedt. Deze woning is geschikt voor een paardensportproject, een familieproject, een toeristisch project of een vastgoedproject, in een rustige omgeving maar toch dicht bij voorzieningen, op 20 km van Bernay, waarvan het treinstation een directe verbinding met Parijs biedt, en op minder dan 10 km van de snelweg A28. De bemiddelingskosten zijn voor rekening van de koper en bedragen 6,50% inclusief btw van de prijs exclusief kosten.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Olivia SAELENS naar LE MESNIL SIMON, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome ([[gebruik het formulier om te reageren]]) (ref 614306)

gegevens woning

Franimo nr: #7402388
referentie: 830035761700
departement: Eure
nabij: Montreuil-l'Argillé
type: boerderij
kamers: 4
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 87 m2
terrein: 32855 m2
prijs: € 276.900
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 70A
XXX
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Optimhome Le mesnil simon - Saelens

makelaar: Optimhome Le mesnil simon - Saelens
naam: Olivia Saelens
adres: la chaule 14140 Le mesnil simon Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Montreuil-l'Argillé (Eure)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 20.544
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 554 en € 1.938
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 553,80 en € 1.384,50
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
boerderij Montreuil-l'Argillé, Eure referentie: 830035761700

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Saint-Pierre-des-Nids Mayenne huis foto

huis Saint-Pierre-des-Nids

Mayenne

op 45 km

€ 208.400

Coudreceau Eure-et-Loir huis foto

huis Coudreceau

Eure-et-Loir

op 45 km

€ 267.000

Pacy-sur-Eure Eure dorpshuis foto

dorpshuis Pacy-sur-Eure

Eure

op 41 km

€ 299.000

Pacy-sur-Eure Eure boerderij foto

boerderij Pacy-sur-Eure

Eure

op 41 km

€ 252.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen