chalet te koop oude regio Bretagne

Chalets kopen in Bretagne. Oude regio Bretagne ligt in regio Bretagne. Franimo heeft momenteel in Bretagne 2359 chalets te koop. Dit franse onroerend goed is te zien over 169 pagina's.

geen objecten gevonden
suggesties: 2359 gevonden

pagina 169 van 169

huis Caurel

(Côtes-d'Armor)

Caurel Côtes-d'Armor huis foto 6827412
138 375 € 5 -

Maison 5 Pièces 22530 Caurel138 375 €Honoraires 2,5 % TTCinclus charge acquéreur( 135 000...

kantoor Rostrenen

(Côtes-d'Armor)

Rostrenen Côtes-d'Armor kantoor foto 6827405
82 500 € 85 000 € 8 -

Agence Immobilière Low Cost - Commission 2 500 euros.Maison 8 Pièces 22110 Rostrenen ( Bonen...

bedrijfsruimte/ kantoor Priziac

(Morbihan)

Priziac Morbihan bedrijfsruimte/ kantoor foto 6827395
77 500 € 1 -

Ancienne Minoterie 56320 Priziac77 500 €Honoraires 3,33% TTCinclus charge acquéreur( 75 000 € hors...

huis Rennes

(Ille-et-Vilaine)

Rennes Ille-et-Vilaine huis foto 6826032
699 900 € 5 -

Huis in de verkoop met een oppervlakte van 96 m2. Te koop in postcode gebied 35000 top Huis. Leggett...

appartement Le Palais

(Morbihan)

Le Palais Morbihan appartement foto 6825951
195 000 € 292 000 € 2 -

Appartement in de regio Bretagne. Aangeboden appartement in Le Palais. Te koop appartement in de regio Morbihan in france...

Het CIF-netwerk heeft meer dan 12 jaar ervaring, 120 agenten en 26 agentschappen in heel Frankrijk.

huis Rennes

(Ille-et-Vilaine)

Rennes Ille-et-Vilaine huis foto 6825869
349 900 € 3 -

Huis met 3 kamers. Huis te koop met referentie UF-A13387. Te koop in postcode gebied 35000 top Huis. Huis...

huis Rennes

(Ille-et-Vilaine)

Rennes Ille-et-Vilaine huis foto 6825827
459 900 € 4 -

Huis te koop met referentie UF-A13418. Te koop huis in de regio Ille-et-Vilaine in france . Leggett immobilier heeft...

Verder geen onroerend goed gevonden.