huis te koop Wassigny, Aisne

€ 110.000

  •  te koop huis Wassigny Aisne 11 / 7
  •  te koop huis Wassigny Aisne 22 / 7
  •  te koop huis Wassigny Aisne 33 / 7
  •  te koop huis Wassigny Aisne 44 / 7
  •  te koop huis Wassigny Aisne 55 / 7
  •  te koop huis Wassigny Aisne 66 / 7
  •  te koop huis Wassigny Aisne 77 / 7
 te koop huis Wassigny Aisne 2
 te koop huis Wassigny Aisne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Te koop: voormalig nachtleven met talloze mogelijkheden voor exploitatie of transformatie. Deze commerciële ruimte van 370 m2 , gelegen op een perceel van circa 1400 m2 , heeft een metalen constructie en profiteert van een zeer goede geluidsisolatie , een groot voordeel voor activiteiten waarbij geluidsoverlast beperkt moet worden. Dit pand is ideaal voor commerciële doeleinden, zoals een ambachtscentrum, opslagruimte, sportschool, showroom, kantoren, evenementenlocatie, recreatiecentrum of elk ander project, mits de benodigde vergunningen worden verkregen. Functies : Commerciële ruimte van 370 m2 Een perceel van circa 1.400 m2 Ongeveer 50 parkeerplaatsen Zeer goede geluidsisolatie 3 warmtepompen Ventilatieluik / ventilatiesysteem Aansluiting op het hoofdrioleringssysteem Stalen frameconstructie Herentoiletten en damestoiletten Toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit dankzij een toeganghelling . Ruimte speciaal ingericht als kleedkamer , die tevens als berging kan dienen. Onroerendezaakbelasting: € 2.900 per jaar Deze woning biedt royale woonruimtes, bestaande voorzieningen en aanzienlijke ontwikkelingsmogelijkheden, waardoor ze geschikt is voor diverse professionele of investeringsprojecten. Het grote perceel, de ruime parkeergelegenheid en de uitstekende geluidsisolatie maken dit een zeldzame kans op de markt. Afwezigheid van verwarmingssysteem NIET onderworpen aan DPE Opdrachtnummer 7855 € 110.000? Makelaarskosten inbegrepen, te betalen door de koper (10% incl. btw), prijs exclusief kosten: € 100.000? Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: (gebruik het formulier om te reageren) Patricia Maes EI Lokale vertegenwoordiger: patricia. (gebruik het formulier om te reageren) ) Tel. (gebruik het formulier om te reageren) Côté France Frans-Belgisch-Internationaal netwerk van agentschappen en adviseurs. Deze vastgoedadvertentie is geschreven onder de redactionele verantwoordelijkheid van Patricia MAES, onafhankelijk vastgoedmakelaar voor SARL Côté France (zonder cliëntgelden te beheren), geregistreerd bij de RSAC van Saint-Quentin onder nummer (gebruik het formulier om te reageren) , houder van een vergunning voor acquisitie in de vastgoedsector namens SARL Côté France. Kopen, verkopen, huren, te koop, investering, verhuur, kopen, cotefranceimmo.fr

gegevens woning

Franimo nr: #7382530
referentie: MPVAU1270008964
departement: Aisne
nabij: Wassigny
type: huis
kamers: niet opgegeven
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 370 m2
terrein: 1426 m2
prijs: € 110.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 70A
XXX
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

naam: Maël Chapelle
adres: 60 08170 Fumay Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Wassigny (Aisne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 9.062
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 220 en € 770
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 220 en € 550
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Wassigny, Aisne referentie: MPVAU1270008964

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Vic-sur-Aisne Aisne huis foto

huis Vic-sur-Aisne

Aisne

op 48 km

€ 140.000

Laon Aisne kantoor foto

kantoor Laon

Aisne

op 31 km

€ 105.500

Clairfontaine Aisne huis foto

huis Clairfontaine

Aisne

op 17 km

€ 109.990

Soissons Aisne bedrijfsruimte/ kantoor foto

bedrijfsruimte/ kantoor Soissons

Aisne

op 46 km

€ 125.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen