huis te koop Birac, Charente

€ 163.000

  •  te koop huis Birac Charente 11 / 8
  •  te koop huis Birac Charente 22 / 8
  •  te koop huis Birac Charente 33 / 8
  •  te koop huis Birac Charente 44 / 8
  •  te koop huis Birac Charente 55 / 8
  •  te koop huis Birac Charente 66 / 8
  •  te koop huis Birac Charente 77 / 8
  •  te koop huis Birac Charente 88 / 8
 te koop huis Birac Charente 2
 te koop huis Birac Charente 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Charente, nabij Châteauneuf in Birac, een gelijkvloerse woning van 93 m² met 4 slaapkamers en een perceel van 1360 m². De woning bestaat uit een open keuken van 7,85 m² met provisiekast, een ruime woonkamer van 31 m² die uitkomt op een tuinterras van 28 m². Verder is er een hal, een toilet, een badkamer met douche, bad en dubbele wastafel, en 4 comfortabele slaapkamers, waarvan één met douche en kleedkamer. De verwarming wordt verzorgd door een warmtepomp (winter/zomer) die in 2021 is geïnstalleerd. De zolder is geïsoleerd en de ramen zijn voorzien van dubbel glas met PVCluiken. De woning beschikt over een eigen septic tank. Er is schoolvervoer beschikbaar en scholen bevinden zich in de buurt. Het treinstation en de winkels van Châteauneuf liggen op 7 minuten afstand. Barbezieux ligt op 12 minuten afstand en Angoulême op 23 minuten. Deze woning is ideaal gelegen voor een gezin, met snelle toegang tot de N10snelweg richting Poitiers of Bordeaux. Kom deze instapklare woning ontdekken! Voor bezichtigingen kunt u contact met mij opnemen via + ([[gebruik het formulier om te reageren]]) . Christine Béduit, Optimhome De bemiddelingskosten zijn voor rekening van de koper en bedragen 5,16% inclusief btw van de prijs exclusief kosten.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Christine BEDUIT naar SAINTE COLOMBE, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome ([[gebruik het formulier om te reageren]]) (ref 612903)

gegevens woning

Franimo nr: #7385774
referentie: 830031014786
departement: Charente
nabij: Birac
type: huis
kamers: 5
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 93 m2
terrein: 1360 m2
prijs: € 163.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 70A
XXX
70 - 110B
110 - 180C
180 - 250D
250 - 330E
330 - 420F
420G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Optimhome Sainte Colombe - Beduit

makelaar: Optimhome Sainte Colombe - Beduit
naam: Christine Beduit
adres: 16230 Sainte Colombe Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Birac (Charente)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 12.708
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 326 en € 1.141
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 326 en € 815
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Birac, Charente referentie: 830031014786

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Gaillan-en-Médoc Gironde huis foto

huis Gaillan-en-Médoc

Gironde

op 46 km

€ 199.500

Civray Vienne huis foto

huis Civray

Vienne

op 44 km

€ 139.350

Loulay Charente-Maritime huis foto

huis Loulay

Charente-Maritime

op 39 km

€ 149.800

Aunac Charente huis foto

huis Aunac

Charente

op 29 km

€ 129.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen