huis te koop Saint-Félix-de-Lodez, Hérault

€ 349.000

  •  te koop huis Saint-Félix-de-Lodez Hérault 11 / 8
  •  te koop huis Saint-Félix-de-Lodez Hérault 22 / 8
  •  te koop huis Saint-Félix-de-Lodez Hérault 33 / 8
  •  te koop huis Saint-Félix-de-Lodez Hérault 44 / 8
  •  te koop huis Saint-Félix-de-Lodez Hérault 55 / 8
  •  te koop huis Saint-Félix-de-Lodez Hérault 66 / 8
  •  te koop huis Saint-Félix-de-Lodez Hérault 77 / 8
  •  te koop huis Saint-Félix-de-Lodez Hérault 88 / 8
 te koop huis Saint-Félix-de-Lodez Hérault 2
 te koop huis Saint-Félix-de-Lodez Hérault 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Gelegen in de charmante gemeente SaintFélixdeLodez biedt deze prachtige gelijkvloerse villa, gebouwd in 2023, 143 m² woonoppervlak (inclusief garage) op een royaal perceel van 615 m². De woning beschikt over een ruime en lichte leefruimte van 44,6 m² met een volledig uitgeruste open keuken, ideaal voor zowel gezinsleven als gezellige ontvangsten. Grote glazen schuifdeuren geven directe toegang tot de tuin, zorgen voor veel natuurlijk licht en creëren een naadloze overgang tussen binnen en buiten. De master suite van 25 m² beschikt over een dressing en een eigen badkamer met douche en toilet. Daarnaast zijn er nog twee slaapkamers van respectievelijk 10 m² en 14 m², beide voorzien van ingebouwde kasten, evenals een moderne familiebadkamer en een apart toilet. Extra voorzieningen zijn onder andere een praktische wasruimte en een garage van 25 m² met directe toegang tot de woning. Een deel van de garage is reeds omgebouwd en biedt mogelijkheden voor extra woonruimte, een thuiskantoor of een speelkamer. Ideaal gelegen op slechts 2 minuten van de snelweg A75, biedt deze villa een snelle en gemakkelijke verbinding met de belangrijkste verkeerswegen, terwijl winkels en het dorpscentrum zich vlakbij bevinden. Montpellier ligt op slechts 30 minuten afstand. Een uitstekende kans om comfortabel te wonen op een gegeerde locatie. Mis deze kans niet — plan vandaag nog uw bezichtiging!

gegevens woning

Franimo nr: #7338946
referentie: 342436643
departement: Hérault
nabij: Saint-Félix-de-Lodez
type: huis
kamers: 4
slaapkamers: 3
woning: 118 m2
terrein: 495 m2
prijs: € 349.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
1
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
54
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Artaxa

makelaar: Artaxa
naam: Paddy Gibbins
adres: Place de la Republique 31 34480 Magalas Frankrijk
spreekt: Engels, Frans

geschatte kosten van dit huis in Saint-Félix-de-Lodez (Hérault)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 25.505
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 698 en € 2.443
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 698 en € 1.745
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Saint-Félix-de-Lodez, Hérault referentie: 342436643

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Montpellier 34080 Hérault appartement foto

appartement Montpellier 34080

Hérault

op 22 km

€ 269.000

Olargues Hérault vrijstaand huis foto

vrijstaand huis Olargues

Hérault

op 28 km

€ 336.960

Pouzolles Hérault huis foto

huis Pouzolles

Hérault

op 15 km

€ 399.600

Juvignac Hérault terrein foto

terrein Juvignac

Hérault

op 18 km

€ 339.500

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen