landgoed te koop Lamarche, Vosges

€ 1.590.000

  •  te koop landgoed Lamarche Vogezen 11 / 8
  •  te koop landgoed Lamarche Vogezen 22 / 8
  •  te koop landgoed Lamarche Vogezen 33 / 8
  •  te koop landgoed Lamarche Vogezen 44 / 8
  •  te koop landgoed Lamarche Vogezen 55 / 8
  •  te koop landgoed Lamarche Vogezen 66 / 8
  •  te koop landgoed Lamarche Vogezen 77 / 8
  •  te koop landgoed Lamarche Vogezen 88 / 8
 te koop landgoed Lamarche Vogezen 2
 te koop landgoed Lamarche Vogezen 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Uitzonderlijk EIGENDOM met visgrond en RESTAURANT Kent u een plek waar de natuur u omhult in haar rust en u geweldige investeringsmogelijkheden en buitenactiviteiten biedt? Dit unieke ESTATE gelegen in de majestueuze Vogezen is uw kans om deze buitengewone plek te verwerven. Gebouwd op de fundamenten van geschiedenis en dromen: ooit een essentieel reservoir voor een historische abdij, is deze plek omgetoverd tot een weelderig pand. In het hart van dit gebied bevindt zich een gastvrij RESTAURANT met twee kamers die plaats bieden aan maximaal 200 gasten en een groot terras met 180 zitplaatsen, perfect om te genieten van zonnige dagen. Uitgestrekte water- en bossen rijk aan fauna en flora: natuurliefhebbers zullen versteld staan van de 3 vijvers, verspreid over meer dan 16 hectare; de grootste meet bijna 10 hectare, ideaal voor sport- of vrijetijdsvisserij. Deze wateren herbergen een opmerkelijke rijkdom aan vis en beloven geweldige vangsten voor sportvissers. Het landgoed is bovendien bezaaid met bossen en weilanden van ruim 11 hectare, die rust en isolatie bieden. Eén eigendom, meerdere mogelijkheden: deze plek is niet alleen een oase van rust, maar ook een zakelijke mogelijkheid met aanzienlijke uitbreidingspotentieel. Of het nu gaat om het uitbreiden van de horeca of het creëren van een geïntegreerd vrijetijdscomplex, de mogelijkheden zijn enorm. U zult het volgende waarderen: - De natuurlijke en rustige omgeving: een waar toevluchtsoord ver weg van de stedelijke drukte, ideaal om uw batterijen op te laden of retraites te organiseren. - Groot commercieel potentieel: Optimaliseer het rendement op investeringen door de restaurant- en visserijactiviteiten te exploiteren. - Bereikbaarheid en zichtbaarheid: Gelegen in een wijk naar keuze, goed bereikbaar --- Dit pand is meer dan een aankoop, het is een investering in uw toekomst, vol beloftes en mogelijkheden. Neem vandaag nog contact op met ons bureau om te ontdekken hoe deze uitzonderlijke site uw volgende levens- of bedrijfsproject kan worden. karine. (gebruik het formulier om te reageren) WhatsAppn. (gebruik het formulier om te reageren) Tel. (gebruik het formulier om te reageren) Les honoraires sont à la charge du vendeur.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7031380
referentie: 340935457586
departement: Vosges
nabij: Lamarche
type: landgoed
kamers: 5
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 200 m2
terrein: 27000 m2
prijs: € 1.590.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Capifrance Farigu

makelaar: Capifrance Farigu
naam: Karine Farigu
adres: 88270 Bazegney Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Lamarche (Vosges)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 110.886
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 3.180 en € 11.130
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 3.180 en € 7.950
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
landgoed Lamarche, Vosges referentie: 340935457586

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen