appartement te koop Istres, Bouches-du-Rhône

€ 249.900

  •  te koop appartement Istres Bouches-du-Rhône 11 / 8
  •  te koop appartement Istres Bouches-du-Rhône 22 / 8
  •  te koop appartement Istres Bouches-du-Rhône 33 / 8
  •  te koop appartement Istres Bouches-du-Rhône 44 / 8
  •  te koop appartement Istres Bouches-du-Rhône 55 / 8
  •  te koop appartement Istres Bouches-du-Rhône 66 / 8
  •  te koop appartement Istres Bouches-du-Rhône 77 / 8
  •  te koop appartement Istres Bouches-du-Rhône 88 / 8
 te koop appartement Istres Bouches-du-Rhône 2
 te koop appartement Istres Bouches-du-Rhône 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Dit prachtige appartement met twee slaapkamers, gelegen in een van de meest gewilde wijken van Istres, zal u bekoren met zijn toplocatie in een beveiligde, afgesloten residentie, op slechts enkele minuten van het stadscentrum. Geniet elke dag van een schitterend, onbelemmerd uitzicht op de fontein van de Étang de l'Olivier (Olijvenvijver). Bij binnenkomst leidt een hal naar een ruime, lichte woonkamer van 35 m² met een halfopen keuken. De omkeerbare airconditioning zorgt voor optimaal comfort in elk seizoen. Het appartement beschikt over twee slaapkamers met inbouwkasten, waarvan één toegang heeft tot een eigen balkon. U vindt er ook een doucheruimte, een apart toilet en een aangenaam, privé terras, ideaal om te genieten van de rust van de omgeving en het panoramische uitzicht op de Étang de l'Olivier te bewonderen. Een privégarage in de kelder en een eigen parkeerplaats zijn eveneens inbegrepen. Een unieke locatie, geen inkijk van buren, een veilige residentie… Deze woning biedt een uitzonderlijke levenskwaliteit. Mis deze kans niet! Appartementencomplex met 134 wooneenheden (40 appartementen + 94 parkeerplaatsen). Jaarlijkse servicekosten: € 1.560 (inclusief koud water). Voor meer informatie of om een bezichtiging te regelen: Monique WALET – + ([[gebruik het formulier om te reageren]]) monique. ([[gebruik het formulier om te reageren]]) Ref: ([[gebruik het formulier om te reageren]]) Aantal appartementen in het complex: 134. Gemiddeld jaarlijks aandeel in de servicekosten (geschat budget): € 1.560, oftewel € 130 per maand. De servicekosten worden betaald door de verkoper.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Monique WALET naar ISTRES, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome ([[gebruik het formulier om te reageren]]) (ref 598239)

gegevens woning

Franimo nr: #7222527
referentie: 830038743456
departement: Bouches-du-Rhône
nabij: Istres
type: appartement
kamers: 3
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 68 m2
terrein: - m2
prijs: € 249.900
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Optimhome Fos Sur Mer - Walet

makelaar: Optimhome Fos Sur Mer - Walet
naam: Monique Walet
adres: 13270 Fos Sur Mer Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Istres (Bouches-du-Rhône)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 18.687
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 500 en € 1.749
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 499,80 en € 1.249,50
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
appartement Istres, Bouches-du-Rhône referentie: 830038743456

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Le Grau-du-Roi Gard huis foto

huis Le Grau-du-Roi

Gard

op 42 km

€ 269.000

Candillargues Hérault appartement foto

appartement Candillargues

Hérault

op 46 km

€ 179.000

Tarascon Bouches-du-Rhône appartement foto

appartement Tarascon

Bouches-du-Rhône

op 25 km

€ 220.000

Nîmes Gard appartement foto

appartement Nîmes

Gard

op 38 km

€ 242.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen