dorpshuis te koop Ferrals-les-Montagnes, Hérault

€ 83.500

  •  te koop dorpshuis Ferrals-les-Montagnes Hérault 11 / 8
  •  te koop dorpshuis Ferrals-les-Montagnes Hérault 22 / 8
  •  te koop dorpshuis Ferrals-les-Montagnes Hérault 33 / 8
  •  te koop dorpshuis Ferrals-les-Montagnes Hérault 44 / 8
  •  te koop dorpshuis Ferrals-les-Montagnes Hérault 55 / 8
  •  te koop dorpshuis Ferrals-les-Montagnes Hérault 66 / 8
  •  te koop dorpshuis Ferrals-les-Montagnes Hérault 77 / 8
  •  te koop dorpshuis Ferrals-les-Montagnes Hérault 88 / 8
 te koop dorpshuis Ferrals-les-Montagnes Hérault 2
 te koop dorpshuis Ferrals-les-Montagnes Hérault 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Te renoveren – Stenen huis van 173 m² met grote tuin van 277 m², rustig, midden in de natuur! Ideaal tweede huis of investering, inclusief materialen. Gelegen in het gehucht Campredon, in Ferrals-les-Montagnes (Hérault – 34210), verleidt dit oude stenen huis van 173 m² met zijn authenticiteit, zijn potentieel en zijn uitzonderlijke natuurlijke omgeving. Het beschikt over een omheinde tuin van 277 m², ideaal om te genieten van de rust en stilte van het platteland. Werkzaamheden reeds gestart: - Vloer vernieuwd - Gedeeltelijk dubbele beglazing geplaatst - Materialen ter plaatse geleverd: nieuwe ramen en openslaande deuren (op voorraad), nieuwe dakpannen, rails voor binnenwanden Riolering volgens de normen Omheinde tuin van 277 m² met beekje in de buurt Noord-Zuid oriëntatie voor mooi licht Mogelijkheid om tot 5 slaapkamers + kantoor in te richten Belangrijkste kenmerken: - Woonoppervlakte: circa 173 m² - Terrein: 277 m² omheind en vlak - Charme van de oude wereld: stenen muren, zichtbare balken, open haard - Geen bestaand verwarmingssysteem (moet nog worden geïnstalleerd) - Onroerendezaakbelasting: € 243/jaar Ideale locatie: - 2 km van het centrum van Ferrals-les-Montagnes (school) - 45 min van Carcassonne (treinstation en luchthaven) - 1 uur van Narbonne - Toegang A61 40 min Diagnostiek: - Termieten: OK - Lood: OK - Elektriciteit: moet op norm worden gebracht - DPE niet vereist (geen verwarming) Wacht niet te lang! Neem vandaag nog contact met mij op om een fysieke bezichtiging in te plannen en dit huis te ontdekken. Violaine Engels – CAPIFRANCE Vastgoedadviseur (gebruik het formulier om te reageren) violaine. (gebruik het formulier om te reageren) De kosten zijn voor rekening van de verkoper.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7048398
referentie: 340932056693
departement: Hérault
nabij: Ferrals-les-Montagnes
type: dorpshuis
kamers: 8
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 173 m2
terrein: 426 m2
prijs: € 83.500
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Capifrance Engels

makelaar: Capifrance Engels
naam: Violaine Engels
adres: 11700 Pepieux Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Ferrals-les-Montagnes (Hérault)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 7.238
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 167 en € 585
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 167 en € 417,50
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
dorpshuis Ferrals-les-Montagnes, Hérault referentie: 340932056693

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Pailhès Hérault huis foto

huis Pailhès

Hérault

op 28 km

€ 108.000

Fouzilhon Hérault huis foto

huis Fouzilhon

Hérault

op 32 km

€ 97.200

Puylaurens Tarn terrein foto

terrein Puylaurens

Tarn

op 33 km

€ 65.000

Pouzolles Hérault huis foto

huis Pouzolles

Hérault

op 32 km

€ 89.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen