dorpshuis te koop La Pérouille, Indre

€ 84.500

  •  te koop dorpshuis La Pérouille Indre 11 / 8
  •  te koop dorpshuis La Pérouille Indre 22 / 8
  •  te koop dorpshuis La Pérouille Indre 33 / 8
  •  te koop dorpshuis La Pérouille Indre 44 / 8
  •  te koop dorpshuis La Pérouille Indre 55 / 8
  •  te koop dorpshuis La Pérouille Indre 66 / 8
  •  te koop dorpshuis La Pérouille Indre 77 / 8
  •  te koop dorpshuis La Pérouille Indre 88 / 8
 te koop dorpshuis La Pérouille Indre 2
 te koop dorpshuis La Pérouille Indre 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Met genoegen bied ik u dit mooie huis aan in een klein gehucht van La Pérouille in het regionale natuurpark van de Brenne, midden in de natuur. Ideaal gelegen op 1 km van het stadje La Pérouille en op 5 km van Luant, waar u lokale winkels vindt, evenals een gratis bus naar Châteauroux en een treinstation voor de lijn Limoges-Issoudun. Deze twee-onder-een-kapwoning beschikt aan de ene kant over een keuken, een badkamer met een grote Italiaanse douche en toilet, een woonkamer, 2 slaapkamers, waarvan er één aangrenzend is, en een zolderruimte die kan worden omgebouwd. Het terrein is vlak en omheind met een boomgaard. Wat wij prettig vinden: - de om te bouwen zolder, - de nieuwe septictank, - de rustige omgeving. Heeft u interesse in dit huis? Wilt u meer informatie? Neem gerust contact met mij op! De kosten zijn voor rekening van de verkoper.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7035261
referentie: 340932465067
departement: Indre
nabij: La Pérouille
type: dorpshuis
kamers: 3
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 66 m2
terrein: 803 m2
prijs: € 84.500
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
287
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
51
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Capifrance Laverdan

makelaar: Capifrance Laverdan
naam: Emilie Laverdan
adres: 36350 La Perouille Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in La Pérouille (Indre)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 7.307
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 169 en € 592
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 169 en € 422,50
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
dorpshuis La Pérouille, Indre referentie: 340932465067

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Châteauneuf-sur-Cher Cher appartement foto

appartement Châteauneuf-sur-Cher

Cher

op 40 km

€ 67.500

Contres Cher huis foto

huis Contres

Cher

op 48 km

€ 75.000

Ruffec Indre huis foto

huis Ruffec

Indre

op 17 km

€ 87.500

Châteauneuf-sur-Cher Cher huis foto

huis Châteauneuf-sur-Cher

Cher

op 40 km

€ 60.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen