huis te koop Malzy, Aisne

€ 167.000 177 500 €

  •  te koop huis Malzy Aisne 11 / 8
  •  te koop huis Malzy Aisne 22 / 8
  •  te koop huis Malzy Aisne 33 / 8
  •  te koop huis Malzy Aisne 44 / 8
  •  te koop huis Malzy Aisne 55 / 8
  •  te koop huis Malzy Aisne 66 / 8
  •  te koop huis Malzy Aisne 77 / 8
  •  te koop huis Malzy Aisne 88 / 8
 te koop huis Malzy Aisne 2
 te koop huis Malzy Aisne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

02 Aisne MALZY Prachtig huis met een prachtig uitzicht, met een perceel van 6.472m2 Een prachtig huis, gelegen in een uitzonderlijke omgeving, met een panoramisch uitzicht over de valleien en een ruim perceel van 6.472 m2. De omgeving is absoluut vredig, ideaal voor rustzoekers. Het huis biedt op de begane grond een ruime woonkamer van 30 m2, een comfortabele slaapkamer van 14 m2, een badkamer met douche, een apart toilet en een functionele keuken van 12,5 m2. Een grote veranda met veel lichtinval laat u optimaal genieten van het omliggende landschap. Boven vindt u twee extra slaapkamers en een overloop die gebruikt kan worden als kantoor of ontspanningsruimte. De kelder, indrukwekkend met een oppervlakte van 81 m2, herbergt een nieuwe warmtepomp uit 2025, een waterpunt en directe toegang tot de tuin. De ingang is via een betegelde binnenplaats die leidt naar een afgesloten garage voor één auto. Op het terrein staat een vrijstaand gebouw van 40 m2, voorzien van water en elektriciteit, dat tal van mogelijkheden biedt. Het terrein is verdeeld in een tuin en een omheind terrein voor dieren, met eigen kleine verblijven. Ref: 7172 Prijs: 167.000 euro inclusief kosten ten laste van de verkoper. ENERGIEKLASSE: E272 kWh/m2/jaar. KLIMAATKLASSE: E52 kgCO2/m2/jaar Geschatte jaarlijkse energiekosten bij normaal gebruik: tussen 2.960 euro en 4.060 euro/jaar. Referentiedatum voor de energieprijzen die voor deze schatting zijn gebruikt: 2023. Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: (gebruik het formulier om te reageren) Marissa Schopman Lokale agent: marissa. (gebruik het formulier om te reageren) (Frans, Nederlands, Engels en Duits) Tel. (gebruik het formulier om te reageren) Côté France Frans-Belgisch-internationaal netwerk van agentschappen en adviseurs. Deze vastgoedadvertentie is geschreven onder de redactionele verantwoordelijkheid van Marissa Schopman, zelfstandig makelaar in onroerend goed van SARL Côté France (zonder holdingfonds), geregistreerd bij de RSAC van Saint-Quentin onder nummer (gebruik het formulier om te reageren) , houder van de makelaarskaart voor onroerend goed namens de vennootschap SARL Côté France. Aankoop? Verkoop? Huur? Te koop? Investering? Huur? Koop cotefranceimmo.fr U vindt er ook fruitbomen, prachtige bloemen en u kunt genieten van de rust, want dit huis is zeer rustig gelegen.

gegevens woning

Franimo nr: #7119798
referentie: 7172
departement: Aisne
nabij: Malzy
type: huis
kamers: 5
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 144 m2
terrein: 6472 m2
prijs: € 167.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
193
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
6
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

naam: Maël Chapelle
adres: 60 08170 Fumay Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Malzy (Aisne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 12.983
Onroerend goed belasting € 1.292
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 334 en € 835
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Malzy, Aisne referentie: 7172

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Féron Nord terrein foto

terrein Féron

Nord

op 16 km

€ 125.500

Beaudignies Nord dorpshuis foto

dorpshuis Beaudignies

Nord

op 24 km

€ 194.900

Colonfay Aisne dorpshuis foto

dorpshuis Colonfay

Aisne

op 4 km

€ 190.000

Macquigny Aisne huis foto

huis Macquigny

Aisne

op 8 km

€ 188.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen