huis te koop Beauvène, Ardeche

€ 150.000

  •  te koop huis Beauvène Ardèche 11 / 8
  •  te koop huis Beauvène Ardèche 22 / 8
  •  te koop huis Beauvène Ardèche 33 / 8
  •  te koop huis Beauvène Ardèche 44 / 8
  •  te koop huis Beauvène Ardèche 55 / 8
  •  te koop huis Beauvène Ardèche 66 / 8
  •  te koop huis Beauvène Ardèche 77 / 8
  •  te koop huis Beauvène Ardèche 88 / 8
 te koop huis Beauvène Ardèche 2
 te koop huis Beauvène Ardèche 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Exclusief, gerenoveerd stenen huis van 68m², bijgebouw van 34m² om af te werken, schuur van 55m², garage, op een perceel van 1200m² in zone ZC. Halfvrijstaande woning in een rustig gehucht in de gemeente St Maurice en Chalencon. Het huis is sinds 2013 zorgvuldig gerenoveerd. De DAKEN van het hoofdgebouw zijn in 2013 vernieuwd en die van het aangrenzende huis in 2017 (dak + skelet). Deze omvatten een werkplaats (11 m²), een garage van 22 m² op de begane grond en daarboven een grote ruimte van ongeveer 34 m² die nog moet worden afgewerkt en die zo een tweede, onafhankelijke woning zou kunnen worden. Het hoofdhuis bestaat op de begane grond uit een volledig gerenoveerde, ingerichte keuken van 12,5 m². Aangrenzende woonkamer van 12,8m² met houtkachel en aan de achterzijde een kelder van circa 15m². Boven 3 slaapkamers van 10m²/10,2m²/13m², parketvloer. Een doucheruimte en toilet van 4,6 m² met inloopdouche, in perfecte staat en mooi ingericht. De vloeren, met uitzondering van die in de slaapkamers, zijn van travertijn. Deze is minder dan 10 jaar geleden gelegd. De elektriciteit, het loodgieterswerk, de vloeren, het dak en de decoratie zijn vernieuwd. Aangrenzend aan een schuur van 55m² kunnen enkele zolders worden omgebouwd, aangezien de hoogte voldoende is voor 50m². Bij het huis hoort een perceel van een mooie oppervlakte, het totaal van de percelen (inclusief gebouwen) bedraagt 2500m². Het is vlak en heeft twee prachtige lindebomen die op zomerdagen beschutting bieden tegen de zon. Je kunt er ook een tuin aanleggen. Het huis ligt op een helling op het zuiden. Het land is BEGRENSD. Verwarming vindt plaats door middel van centrale verwarming met een oliekachel en een houtkachel in de woonkamer. De badkamer is voorzien van elektrische verwarming. Het huis ligt op 1 km van St Michel de Chabrillanoux, waar u een basisschool, een bar-restaurant, een camping, een postkantoor en ambachtslieden vindt. Het college is gevestigd in St Sauveur de Montagut of in Vernoux, St Sauveur op 7 km afstand, Vernoux op 12 km afstand. Valence (Drome) ligt op 40 km afstand, Privas (prefectuur van de Ardèche) ligt op 27 km afstand. Hoogte 555m Onroerendgoedbelasting bedraagt € 500 De kosten zijn voor rekening van de verkoper.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7057359
referentie: 340931049136
departement: Ardeche
nabij: Beauvène
type: huis
kamers: 4
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 102 m2
terrein: 1200 m2
prijs: € 150.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
248
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
59
> 80G

aanbieder

Capifrance Dejours

makelaar: Capifrance Dejours
naam: Dominique Dejours
adres: 07190 Saint Sauveur De Montagut Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Beauvène (Ardeche)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 11.814
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 300 en € 1.050
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 300 en € 750
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Beauvène, Ardeche referentie: 340931049136

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Montpezat-sous-Bauzon Ardeche dorpshuis foto

dorpshuis Montpezat-sous-Bauzon

Ardeche

op 21 km

€ 117.700

Le Cheylard Ardeche huis foto

huis Le Cheylard

Ardeche

op 6 km

€ 185.000

Berzème Ardeche terrein foto

terrein Berzème

Ardeche

op 19 km

€ 149.800

Bourg-de-Péage Drôme appartement foto

appartement Bourg-de-Péage

Drôme

op 27 km

€ 160.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen