huis te koop La Tour-du-Crieu, Ariège

€ 425.000

  •  te koop huis La Tour-du-Crieu Ariège 11 / 8
  •  te koop huis La Tour-du-Crieu Ariège 22 / 8
  •  te koop huis La Tour-du-Crieu Ariège 33 / 8
  •  te koop huis La Tour-du-Crieu Ariège 44 / 8
  •  te koop huis La Tour-du-Crieu Ariège 55 / 8
  •  te koop huis La Tour-du-Crieu Ariège 66 / 8
  •  te koop huis La Tour-du-Crieu Ariège 77 / 8
  •  te koop huis La Tour-du-Crieu Ariège 88 / 8
 te koop huis La Tour-du-Crieu Ariège 2
 te koop huis La Tour-du-Crieu Ariège 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Te koop: Charmante villa Dompel uzelf onder in de charme van deze villa van 186 m², gelegen in het hart van een pittoresk dorpje met alle nodige voorzieningen. Op een afgesloten terrein van 5000 m² met bomen en bloemen is deze residentie een ware oase van rust, ideaal voor het gezinsleven of recepties met vrienden. Kenmerken: Oppervlakte: 186 m² Terrein: 5000 m² Kamers: 8 kamers, waarvan 5 slaapkamers (een master suite met onafhankelijke uitgang) Woonkamer: Ruim 45 m² met inzethaard, perfect voor gezellige avonden Veranda: In nautisch hout, badend in natuurlijk licht, met omkeerbare airconditioning, ideaal om in alle seizoenen van het uitzicht op de tuin te genieten Keuken: Topklasse, volledig uitgerust, perfect voor kookliefhebbers Doucheruimtes: 2, modern en functioneel Toilet: 2 Kelder: Praktisch voor opslag Apparatuur en Bijzonderheden: Zwembad: Groot zwembad met poolhouse en technische ruimte, ideaal om te ontspannen en af te koelen Pergola: Bioklimatologisch, ideaal om buiten te eten Barbecue: Om te grillen met familie of vrienden Garages: Twee grote garages, die voldoende parkeergelegenheid bieden en opslagruimte Tuinhuisje: Voor het opbergen van tuingereedschap Zonnepanelen: Levert een groot deel van de elektriciteit, waardoor de energiekosten worden verlaagd Wel: Zorgt voor water voor het zwembad en bewatering, waardoor het huis zeer zuinig is Algemene staat: Perfecte staat, geen werkzaamheden nodig, je kunt verhuizen in onmiddellijk Bezienswaardigheden In de buurt: Scholen: Ideaal voor gezinnen met kinderen Winkels: In de buurt voor uw dagelijkse boodschappen Openbaar vervoer: Maakt uw reis gemakkelijker Mis deze unieke kans niet om een uitzonderlijke villa in een idyllische omgeving te verwerven. Deze woning is perfect voor mensen die op zoek zijn naar comfort, elegantie en rust. Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u contact met mij opnemen. Kosten zijn de verantwoordelijkheid van de verkoper.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #6991952
referentie: 340930972961
departement: Ariège
nabij: La Tour-du-Crieu
type: huis
kamers: 8
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 186 m2
terrein: 5056 m2
prijs: € 425.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
178
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
5
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Capifrance Pereira Martins

makelaar: Capifrance Pereira Martins
naam: Pereira Martins
adres: 09000 Foix Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in La Tour-du-Crieu (Ariège)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 30.734
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 850 en € 2.975
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 850 en € 2.125
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis La Tour-du-Crieu, Ariège referentie: 340930972961

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Blomac Aude huis foto

huis Blomac

Aude

op 49 km

€ 334.800

L'Union Haute-Garonne huis foto

huis L'Union

Haute-Garonne

op 40 km

€ 389.000

Lavalette Haute-Garonne huis foto

huis Lavalette

Haute-Garonne

op 37 km

€ 484.000

Marseillette Aude huis foto

huis Marseillette

Aude

op 47 km

€ 480.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen