huis te koop Lavelanet, Ariège

€ 325.000

  •  te koop huis Lavelanet Ariège 11 / 8
  •  te koop huis Lavelanet Ariège 22 / 8
  •  te koop huis Lavelanet Ariège 33 / 8
  •  te koop huis Lavelanet Ariège 44 / 8
  •  te koop huis Lavelanet Ariège 55 / 8
  •  te koop huis Lavelanet Ariège 66 / 8
  •  te koop huis Lavelanet Ariège 77 / 8
  •  te koop huis Lavelanet Ariège 88 / 8
 te koop huis Lavelanet Ariège 2
 te koop huis Lavelanet Ariège 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Mooie villa van 165,6 m2 met zwembad, 5 slaapkamers. Gelegen in een zeer rustig gehucht op de hoogten van de stad. Land van 2513 m2 omgeven door onbebouwbare velden.Prachtig uitzicht op de Pyreneeën en het Kathaarse kasteel van Mont Ségur.Het huis kan worden gescheiden om 2 gezinnen te huisvesten. De bovenverdieping is zowel van binnen als van buiten toegankelijk.De woning is zeer licht. Het bevindt zich voornamelijk op de zuidkant met zijn terrassen grenzend aan de woonkamer en keuken, maar ook op de begane grond en de bovenverdieping.De garage (26 m2) kan omgebouwd worden tot kinderspeelkamer, wellness omgeving, vrij beroep, etc...Het huis is in goede staat (onlangs gerenoveerd = keuken, houtkachel, zwembadoverkapping, septic tank, elektriciteitspaneel).Wel gelegen nabij het stadscentrum van Lavelanet en 30 minuten van de prefectuur Foix met supermarkten, bars/restaurants, basisschool, universiteit en ongeveer 1u30 van Toulouse, Carcassonne Airport 1u15. 1u30 van de zee en toegang tot het skigebied 'Mont d'Olmes' met de pendeldienst naar het stadscentrum.Begane grond: Entree 14 m2 met toegang tot de garage/wasruimte /stookruimte van 26 m2, trap, nieuwe ingerichte keuken? eetkamer met houtkachel van 24,4 m2, 2 slaapkamers 10 en 10,6 m2, apart toilet, doucheruimte 3,9 m2.Verdieping: Gang, Keuken 10 m2, woon-/eetkamer van 33 m2 voorzien van insert, beide hebben toegang tot het terras. 3 slaapkamers (13 m2-10 m2 en 9,45 m2), badkamer 4,5 m2, apart toilet.Buitenkant: grote entree, parkeerplaats voor 3 voertuigen, omheinde tuin met 8x4 zwembad beschut, vrijstaand atelier van 22,8 m2, speeltuin, moestuin, toegang tot de eerste verdieping.Een magische plek voor sterrenavonden, astronomische observaties en nachtelijke landschappen. Ideaal voor momenten van geluk en meditatie.De makelaarskosten zijn volledig de verantwoordelijkheid van de verkoperDPE 290 E 59 E kosten: MIN. 4671EUR MAX 6370EUR (gemiddelde energieprijs geïndexeerd van (gebruik het formulier om te reageren) )Contact Nancy (0033) (gebruik het formulier om te reageren) EI Handelsagent van Midi Pyrénées Properties - Occitanie PropertiesRSAC-nummer (gebruik het formulier om te reageren) FOIX

gegevens woning

Franimo nr: #6824507
referentie: 8_NC2114
departement: Ariège
nabij: Lavelanet
type: huis
kamers: 8
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 165 m2
terrein: 2513 m2
prijs: € 325.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
290
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
59
> 80G

aanbieder

Occitanie Propietes

makelaar: Occitanie Propietes
naam: Anneke de Gier
adres: Place de l'Eglise 09130 Artigat Frankrijk
spreekt: Engels, Frans, Nederlands
waardering: ★ ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Lavelanet (Ariège)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 23.854
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 650 en € 2.275
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 650 en € 1.625
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Lavelanet, Ariège referentie: 8_NC2114

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Osséja Pyrénées-Orientales villa foto

villa Osséja

Pyrénées-Orientales

op 36 km

€ 399.000

Puylaurens Tarn villa foto

villa Puylaurens

Tarn

op 45 km

€ 300.000

La Livinière Hérault huis foto

huis La Livinière

Hérault

op 48 km

€ 286.000

Puylaurens Tarn huis foto

huis Puylaurens

Tarn

op 45 km

€ 290.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen