huis te koop Villefranche-de-Rouergue, Aveyron

€ 627.000

  •  te koop huis Villefranche-de-Rouergue Aveyron 11 / 1

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Gelegen in een mooie karakteristieke stad in de Aveyron, locatie nr. 1 voor deze voormalige koetsiersherberg welke moet worden gerehabiliteerd op meer dan 2100 m2 woonoppervlak. Het biedt, een begane grond die momenteel bewoond is en die kan worden gehuurd of zo laten, 2 verdiepingen met veel verdiepingen, voormalige appartementen, zolder, een kelder. Buiten een oude onderhoudsgarage. Ideaal voor investeerders.U zult verleid worden door de ligging van dit pand, het enorme potentieel, de bereikbaarheid, het aantal parkeerplaatsen, de onmiddellijke nabijheid van het centrum en de voorzieningen.Talrijke toegangen in de vleugels en in de gevel van het gebouw maken het mogelijk om het interieur te betreden. Het centrale deel van de begane grond (511m²) wordt momenteel ingenomen door een overheidsdienst. U krijgt de keuze om een huurder te behouden met de garantie van huurbetaling, of om zijn vertrek te plannen om het hele gebouw terug te krijgen. Een zeer mooie oppervlakte (100m²) op de rechtervleugel blijft beschikbaar. Er is nog een oude goederenlift aanwezig.Op de eerste verdieping (750m²) een opeenvolging van voormalige privéappartementskamers, met slaapkamers, doucheruimtes, keukens, salons, woonkamers, rustruimtes, kantoren en andere.Op de tweede verdieping (570m²) is ruimte alleen gereserveerd voor kantoren en sanitair.Op de bovenste verdieping, de zolder (620m²), gedeeltelijk ombouwbaar voor opslag, kunt u het prachtige eikenhouten raamwerk bewonderen.Buiten, aan de achterkant van het gebouw, op de binnenplaats, de voormalige onderhoudsgarage (460m²).Het dak is gemaakt van leisteen, de verwarming werd verzorgd door een oude olieketel, door elektrische convectoren in sommige kamers, met airconditioning. De productie van warm water werd verzorgd door de oude ketel, elektrische cumulus. Schrijnwerk in hout met enkel glas, aluminium met dubbele beglazing, collectieve sanitaire voorzieningen.Deze locatie zal u ongetwijfeld de verwachte winst opleveren in functie van het project, voor nieuwe appartementen of andere, gezien de ligging, dicht bij scholen, alle winkels in het centrum.Gelegen op 50 minuten van Rodez, 1u15 van Montauban en Albi, 1u40 van Toulouse Blagnac en zijn internationale luchthaven, 2u40 van de Middellandse Zee.Informatie over de risico's waaraan dit onroerend goed is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: ([[gebruik het formulier om te reageren]])

gegevens woning

Franimo nr: #7105219
referentie: AF26505
departement: Aveyron
nabij: Villefranche-de-Rouergue
type: huis
kamers: 15
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 2100 m2
terrein: 4155 m2
prijs: € 627.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

ABAFIM

makelaar: ABAFIM
naam: Daniel FOURCADE
adres: Avenue de la Marne 16 65000 Tarbes Frankrijk
spreekt: Duits, Engels, Frans, Nederlands, Spaans

geschatte kosten van dit huis in Villefranche-de-Rouergue (Aveyron)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 44.631
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 1.254 en € 4.389
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 1.254 en € 3.135
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Villefranche-de-Rouergue, Aveyron referentie: AF26505

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Cénevières Lot camping foto

camping Cénevières

Lot

op 17 km

€ 780.000

Souillac Lot gîtes/ chambres d'hôtes foto

gîtes/ chambres d'hôtes Souillac

Lot

op 47 km

€ 740.000

Cahors Lot camping foto

camping Cahors

Lot

op 31 km

€ 459.000

Montastruc-la-Conseillère Haute-Garonne huis foto

huis Montastruc-la-Conseillère

Haute-Garonne

op 49 km

€ 439.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen