huis te koop Aix-en-Provence, Bouches-du-Rhône

€ 778.000

  •  te koop huis Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône 11 / 8
  •  te koop huis Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône 22 / 8
  •  te koop huis Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône 33 / 8
  •  te koop huis Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône 44 / 8
  •  te koop huis Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône 55 / 8
  •  te koop huis Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône 66 / 8
  •  te koop huis Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône 77 / 8
  •  te koop huis Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône 88 / 8
 te koop huis Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône 2
 te koop huis Aix-en-Provence Bouches-du-Rhône 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Bent u op zoek naar een uniek renovatieproject in een idyllische omgeving? Dit ruime huis van circa 200 m² (inclusief aangrenzende garage van 45 m2) plus in te richten zolderruimte, verdeeld over drie verdiepingen, ligt op een perceel van circa 1,3 hectare met zwembad en een bijgebouw van circa 37 m2 dat is ingericht als kantoren. Het heeft authentieke charme en een ongelooflijk potentieel. LANDBOUWZONE, geen uitbreiding of splitsing mogelijk. Op de begane grond bevinden zich een keuken en een eetkamer, evenals de grote garage met 3 grote ramen en een apart toilet. Op de eerste verdieping bevinden zich 5 slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. Mogelijkheid om de ruimtes rondom de bestaande badkamer opnieuw te definiëren en zo meerdere wasruimtes te creëren. De drie verdiepingen bieden volop ontwerpmogelijkheden om uw droomhuis te creëren. Dankzij het grote terrein is dit pand een uitzonderlijke plek om uw batterijen op te laden en te ontspannen. Er is Dit huis ligt ook dichtbij een bushalte en een bakkerij. Het dak is gerenoveerd. Zwembad, septictank op peil, elektrische centrale verwarming. Water uit het Canal de Provence en putten. Prijs onderhandelbaar. Neem vandaag nog contact met mij op om een bezichtiging in te plannen en alle mogelijkheden van dit pand te ontdekken. Ik heb virtuele home staging-simulaties voor u beschikbaar. Les honoraires d'agence sont à la charge de l'acquéreur, soit 3,73% TTC du prix hors honoraires.Logement à consommation énergétique excessive : classe FLes informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Régine FICHERA naar AIX EN PROVENCE, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome - (gebruik het formulier om te reageren) (ref 576155)

gegevens woning

Franimo nr: #7008388
referentie: 830031125176
departement: Bouches-du-Rhône
nabij: Aix-en-Provence
type: huis
kamers: 6
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 200 m2
terrein: 13440 m2
prijs: € 778.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Optimhome Les Milles - Fichera

makelaar: Optimhome Les Milles - Fichera
naam: Fichera
adres: 13290 Les Milles Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Aix-en-Provence (Bouches-du-Rhône)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 55.020
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 1.556 en € 5.446
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 1.556 en € 3.890
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Aix-en-Provence, Bouches-du-Rhône referentie: 830031125176

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Pélissanne Bouches-du-Rhône huis foto

huis Pélissanne

Bouches-du-Rhône

op 16 km

€ 590.000

Boulbon Bouches-du-Rhône boerderij foto

boerderij Boulbon

Bouches-du-Rhône

op 44 km

€ 625.000

Apt Vaucluse huis foto

huis Apt

Vaucluse

op 24 km

€ 740.000

Châteauneuf-du-Pape Vaucluse villa foto

villa Châteauneuf-du-Pape

Vaucluse

op 47 km

€ 779.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen