huis te koop Milhac-d'Auberoche, Dordogne

€ 303.000

  •  te koop huis Milhac-d'Auberoche Dordogne 11 / 8
  •  te koop huis Milhac-d'Auberoche Dordogne 22 / 8
  •  te koop huis Milhac-d'Auberoche Dordogne 33 / 8
  •  te koop huis Milhac-d'Auberoche Dordogne 44 / 8
  •  te koop huis Milhac-d'Auberoche Dordogne 55 / 8
  •  te koop huis Milhac-d'Auberoche Dordogne 66 / 8
  •  te koop huis Milhac-d'Auberoche Dordogne 77 / 8
  •  te koop huis Milhac-d'Auberoche Dordogne 88 / 8
 te koop huis Milhac-d'Auberoche Dordogne 2
 te koop huis Milhac-d'Auberoche Dordogne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Ik bied u deze zeer aangename moderne woning met een woonoppervlakte van 131 m² aan, gelegen in een bevoorrechte omgeving. Op één niveau bestaat de woning uit een inkomhal, een open ingerichte keuken die uitgeeft op een grote, lichte woonkamer, drie slaapkamers met inbouwkasten, een badkamer met douche en bad, een toilet met wastafel, een berging en een wasruimte. Qua comfort is deze woning zeer goed geïsoleerd, voorzien van dubbele beglazing, omkeerbare airconditioning, een thermodynamische boiler en een elektrische poort met intercom. Buiten vindt u een prachtig aangelegd perceel van 4724 m² omheind, een boomgaard met vele fruitbomen, een aangenaam zwembad zonder inkijk met een uitschuifbare overkapping, een overdekt terras en een prachtig uitzicht op het omliggende landschap. Tot slot completeren twee onafhankelijke dubbele garages van 49 m² en 30 m², een groot kippenhok en een mooie kiosk met barbecue deze functionele woning zonder werkzaamheden. Dit huis ligt in een zeer rustige omgeving, ideaal gelegen op 20 minuten van Périgueux en op enkele minuten van het dorp St Pierre de Chignac, waar u alle voorzieningen en winkels vindt (supermarkt, slager, medisch centrum, tandarts, sportschool, apotheek, bakker, tabakswinkel, enz.). Kleuterscholen en basisscholen op 1 km afstand (schoolbus op 100 m). Wilt u dit huis met veel potentieel en gelegen in een landelijke omgeving ontdekken? Neem dan contact met mij op en ik breng u graag een bezoek. De bemiddelingskosten zijn voor rekening van de koper en bedragen 4,48% inclusief belasting van de prijs exclusief kosten.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Laurent THUASNE naar FOSSEMAGNE, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome ([[gebruik het formulier om te reageren]]) (ref 589045)

gegevens woning

Franimo nr: #7114400
referentie: 830031995111
departement: Dordogne
nabij: Milhac-d'Auberoche
type: huis
kamers: 5
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 131 m2
terrein: 4724 m2
prijs: € 303.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Optimhome Fossemagne - Thuasne

makelaar: Optimhome Fossemagne - Thuasne
naam: Laurent Thuasne
adres: 24210 Fossemagne Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Milhac-d'Auberoche (Dordogne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 22.340
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 606 en € 2.121
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 606 en € 1.515
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Milhac-d'Auberoche, Dordogne referentie: 830031995111

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Notre-Dame-de-Sanilhac Dordogne huis foto

huis Notre-Dame-de-Sanilhac

Dordogne

op 10 km

€ 392.000

Marquay Dordogne huis foto

huis Marquay

Dordogne

op 16 km

€ 249.000

Miers Lot huis foto

huis Miers

Lot

op 42 km

€ 299.900

Marcillac-la-Croze Corrèze huis foto

huis Marcillac-la-Croze

Corrèze

op 41 km

€ 294.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen