huis te koop Brunstatt, Haut-Rhin

€ 230.000

  •  te koop huis Brunstatt Haut-Rhin 11 / 8
  •  te koop huis Brunstatt Haut-Rhin 22 / 8
  •  te koop huis Brunstatt Haut-Rhin 33 / 8
  •  te koop huis Brunstatt Haut-Rhin 44 / 8
  •  te koop huis Brunstatt Haut-Rhin 55 / 8
  •  te koop huis Brunstatt Haut-Rhin 66 / 8
  •  te koop huis Brunstatt Haut-Rhin 77 / 8
  •  te koop huis Brunstatt Haut-Rhin 88 / 8
 te koop huis Brunstatt Haut-Rhin 2
 te koop huis Brunstatt Haut-Rhin 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Christophe VIC biedt u in BRUNSTATT, woonwijk, rijtjeshuis van 123m² op de begane grond (85m² woonoppervlak), 2 slaapkamers aan, die als volgt is samengesteld: Op de begane grond; -Een betegelde entree van 4,75m²; -Een apart toilet, betegeld, 1,97m², radiator, raam; -Een aparte keuken, voorzien van 2012, tegelvloer, oven, koelkast, inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, eethoek. Toegang tot terras via openslaande deuren. -Een woonkamer van 24,45m², linoleumvloer; Op de 1e verdieping; -Een vrije ruimte van 4,27m², linoleum op de vloer; -Een slaapkamer van 11,26m², linoleumvloer; -Een slaapkamer van 15m², linoleum op de vloer; -Een XL badkamer van 12,04m², betegeld, raam, douche, toilet, spiegelwastafel, radiator. Op de 2e verdieping; - Inrichtbare zolder van 38m² op de begane grond, geïsoleerd, raam, houten vloer. Gezond kader. In de kelder; -Een kelderruimte van 8m², betonvloer; -Een stookruimte/werkplaats van 22 m², betonnen vloer, raam, GEMINOX gasboiler; -Een betegelde wasruimte van 12,85m², wastafelmeubel, wasmachineopstelling, radiator, raam, toegang tot de tuin. Buiten, op een volledig afgesloten terrein, ontdekt u een macadam-binnenplaats, een tuin/moestuin, een betegeld terras van 17 m² op het zuiden, gemotoriseerd zonnescherm (2011), barbecue. Een tuinhuisje onder het terras maakt het geheel compleet. De woning is voorzien van dubbel glas (2012), handmatige rolluiken (2012), verwarming op gas (GEMINOX ketel) middels radiator, een geïsoleerd dak en een volledig afgesloten tuin. Gevel volledig vernieuwd in 2011. Het pand ligt op 5 minuten lopen van alle winkels en diensten, 100 meter busstation, 2 km MULHOUSE SNCF-station, 3 km Mulhouse centrum, 5 km toegang tot de snelweg A36, 27 km Basel/Mulhouse luchthaven. Rijtjeshuis zeer goed gelegen vanwege de ligging, rustige en residentiële omgeving, dichtbij alle voorzieningen. Ideale eerste aankoop of huurinvestering. Een huis voor de prijs van een appartement. Toplocatie! Renovatiewerkzaamheden plannen. Les honoraires sont à la charge du vendeur.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Christophe VIC naar STEINBRUNN LE BAS, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome - (gebruik het formulier om te reageren) (ref 571373)

gegevens woning

Franimo nr: #6962659
referentie: 830031293553
departement: Haut-Rhin
nabij: Brunstatt
type: huis
kamers: 4
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 123 m2
terrein: 201 m2
prijs: € 230.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Optimhome Steinbrunn Le Bas - Vic

makelaar: Optimhome Steinbrunn Le Bas - Vic
naam: Christophe Vic
adres: 68440 Steinbrunn Le Bas Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Brunstatt (Haut-Rhin)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 17.318
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 460 en € 1.610
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 460 en € 1.150
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Brunstatt, Haut-Rhin referentie: 830031293553

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen