huis te koop Molas, Haute-Garonne

€ 336.000

  •  te koop huis Molas Haute-Garonne 11 / 8
  •  te koop huis Molas Haute-Garonne 22 / 8
  •  te koop huis Molas Haute-Garonne 33 / 8
  •  te koop huis Molas Haute-Garonne 44 / 8
  •  te koop huis Molas Haute-Garonne 55 / 8
  •  te koop huis Molas Haute-Garonne 66 / 8
  •  te koop huis Molas Haute-Garonne 77 / 8
  •  te koop huis Molas Haute-Garonne 88 / 8
 te koop huis Molas Haute-Garonne 2
 te koop huis Molas Haute-Garonne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Dit huis, momenteel verhuurd aan vakantie gangers, is ideaal voor een rustig leven ver weg van onze lawaaierige wereld. Op een perceel van 7927m2 met een groot verwarmd zwembad heeft u ruimte om te ontspannen. Op de begane grond is een grote entree met een eerste slaapkamer, een grote badkamer met wasruimte, vervolgens een woonkamer met glazen deuren die uitkomen op het terras/zwembad en een keuken, ook met glazen deuren aan de terras/zwembadzijde. De trap leidt naar een mezzanine en een gang die naar 2 andere slaapkamers leidt, waarvan 1 met badkamer en een aparte badkamer.Het zwembad meet 5 x 11 meter en is overdekt met een verrijdbare accordeon overkapping en wordt verwarmd door een warmtepomp.

gegevens woning

Franimo nr: #7181213
referentie: CDW06
departement: Haute-Garonne
nabij: Molas
type: huis
kamers: 5
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 163 m2
terrein: 7927 m2
prijs: € 336.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
318
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
68
> 80G

aanbieder

Occitanie Propietes

makelaar: Occitanie Propietes
naam: Anneke de Gier
adres: Place de l'Eglise 09130 Artigat Frankrijk
spreekt: Engels, Frans, Nederlands
waardering: ★ ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Molas (Haute-Garonne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 24.610
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 672 en € 2.352
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 672 en € 1.680
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Molas, Haute-Garonne referentie: CDW06

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Montréjeau Haute-Garonne huis foto

huis Montréjeau

Haute-Garonne

op 24 km

€ 262.500

Gragnague Haute-Garonne huis foto

huis Gragnague

Haute-Garonne

op 45 km

€ 268.600

Boutx Haute-Garonne huis foto

huis Boutx

Haute-Garonne

op 34 km

€ 240.000

Montréjeau Haute-Garonne huis foto

huis Montréjeau

Haute-Garonne

op 24 km

€ 395.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen