huis te koop Publier, Haute-Savoie

€ 780.000

  •  te koop huis Publier Haute-Savoie 11 / 8
  •  te koop huis Publier Haute-Savoie 22 / 8
  •  te koop huis Publier Haute-Savoie 33 / 8
  •  te koop huis Publier Haute-Savoie 44 / 8
  •  te koop huis Publier Haute-Savoie 55 / 8
  •  te koop huis Publier Haute-Savoie 66 / 8
  •  te koop huis Publier Haute-Savoie 77 / 8
  •  te koop huis Publier Haute-Savoie 88 / 8
 te koop huis Publier Haute-Savoie 2
 te koop huis Publier Haute-Savoie 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Betoverende omgeving voor Bérénice, een atypische gelijkvloerse woning, gelegen in Amphion, op 400 meter van het MEER van Genève, het strand en de haven van AmphionlesBains, op gelijke afstand van ThononlesBains en EvianlesBains. Oppervlakte: Gelijkvloers 161 m² + afgewerkte kelder 73 m². • De ruime WOONKAMER (CATHEDRAL) met inbouwhaard en de OPEN KEUKEN bieden een oppervlakte van 60 m², badend in het licht, verbonden met een prachtige MEZZANINE met diverse mogelijkheden (kantoor, speelkamer, bioscoop, enz.). De wintertuin, gelegen op het zuiden, met drie slaapkamers en hun badkamers, komt uit op het terras en het grote zwembad van 11 x 5 m. • De TUIN, prachtig beplant met olijfbomen, oleanders, vijgenbomen, citroenbomen, seringen en schijnoranjes, biedt een exotische sfeer, ideaal voor vogels en gezellige avonden met familie of vrienden. • De werkplaats kan eenvoudig worden omgebouwd tot poolhouse of zomerkeuken. • Een ruime afgewerkte kelder van 73 m², een carport en parkeerplaatsen completeren de mogelijkheden van Bérénice. Mogelijkheid om het huis uit te breiden tot 80 m². Ideaal voor gezinnen, professionals of gastenkamers. De kosten zijn voor rekening van de verkoper.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7099231
referentie: 340933758657
departement: Haute-Savoie
nabij: Publier
type: huis
kamers: 7
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 160 m2
terrein: 999 m2
prijs: € 780.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
227
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
41
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Capifrance Dupont

makelaar: Capifrance Dupont
naam: Loic Dupont
adres: 74200 Thonon Les Bains Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Publier (Haute-Savoie)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 55.158
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 1.560 en € 5.460
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 1.560 en € 3.900
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Publier, Haute-Savoie referentie: 340933758657

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Marnaz Haute-Savoie huis foto

huis Marnaz

Haute-Savoie

op 22 km

€ 775.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen