huis te koop Le Collet-de-Dèze, Lozère

€ 620.000

  •  te koop huis Le Collet-de-Dèze Lozère 11 / 8
  •  te koop huis Le Collet-de-Dèze Lozère 22 / 8
  •  te koop huis Le Collet-de-Dèze Lozère 33 / 8
  •  te koop huis Le Collet-de-Dèze Lozère 44 / 8
  •  te koop huis Le Collet-de-Dèze Lozère 55 / 8
  •  te koop huis Le Collet-de-Dèze Lozère 66 / 8
  •  te koop huis Le Collet-de-Dèze Lozère 77 / 8
  •  te koop huis Le Collet-de-Dèze Lozère 88 / 8
 te koop huis Le Collet-de-Dèze Lozère 2
 te koop huis Le Collet-de-Dèze Lozère 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Deze boerderij van 407 m2 heeft de eeuwen overleefd met behoud van zijn tijdloze charme. Het nodigt je uit op een reis door de tijd. Door de rehabilitatie is een landelijk erfgoed dat al generaties lang wordt doorgegeven, getrouw bewaard gebleven. Gelegen op 23 hectare grond, waarvan een deel van 5000m2 bebouwd wordt, biedt het royale volumes. Verschillende kamers zijn voorzien van gewelfde plafonds. In de hoofdkamer van 53m2 nodigt een prachtige open haard u uit om te ontspannen. Deze boerderij heeft 6 slaapkamers, 5 badkamers, 3 keukens, een bibliotheek en een studio. Deze plek is ideaal voor creatie, meditatie en het uitvoeren van verschillende projecten dankzij de meerdere onafhankelijke ingangen. Tot de troeven behoren onder meer de riolering, een natuurlijke bron, een panoramisch uitzicht, de nabijheid van alle winkels binnen een straal van 2 km, de afwezigheid van geluidsoverlast en nog veel meer dingen die u kunt ontdekken. Les honoraires sont à la charge du vendeur.Logement à consommation énergétique excessive : classe FLes informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.Neem contact op met uw lokale agent Brigitte DELCROIX naar SAINT HILAIRE DE BRETHMAS, handelsagent, vastgoed adviseur bij Optimhome - (gebruik het formulier om te reageren) (ref 556907)

gegevens woning

Franimo nr: #6818811
referentie: 830038392370
departement: Lozère
nabij: Le Collet-de-Dèze
type: huis
kamers: 14
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 407 m2
terrein: 230000 m2
prijs: € 620.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Optimhome Ales - Delcroix

makelaar: Optimhome Ales - Delcroix
naam: Brigitte Delcroix
adres: 30100 Ales Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Le Collet-de-Dèze (Lozère)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 44.150
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 1.240 en € 4.340
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 1.240 en € 3.100
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Le Collet-de-Dèze, Lozère referentie: 830038392370

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Boulbon Bouches-du-Rhône boerderij foto

boerderij Boulbon

Bouches-du-Rhône

op 46 km

€ 625.000

Saint-André-de-Sangonis Hérault huis foto

huis Saint-André-de-Sangonis

Hérault

op 46 km

€ 478.000

Tavel Gard villa foto

villa Tavel

Gard

op 42 km

€ 470.000

Alès Gard huis foto

huis Alès

Gard

op 12 km

€ 445.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen