huis te koop Saint-Martin-de-la-Porte, Savoie

€ 459.000

  •  te koop huis Saint-Martin-de-la-Porte Savoie 11 / 8
  •  te koop huis Saint-Martin-de-la-Porte Savoie 22 / 8
  •  te koop huis Saint-Martin-de-la-Porte Savoie 33 / 8
  •  te koop huis Saint-Martin-de-la-Porte Savoie 44 / 8
  •  te koop huis Saint-Martin-de-la-Porte Savoie 55 / 8
  •  te koop huis Saint-Martin-de-la-Porte Savoie 66 / 8
  •  te koop huis Saint-Martin-de-la-Porte Savoie 77 / 8
  •  te koop huis Saint-Martin-de-la-Porte Savoie 88 / 8
 te koop huis Saint-Martin-de-la-Porte Savoie 2
 te koop huis Saint-Martin-de-la-Porte Savoie 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Eengezinswoning met studio's en een volledig vrij uitzicht op de heuvels van Saint-Martin-de-La-Porte Welkom in een huis waar elke zonsopgang een spektakel is en waar het uitzicht... we spreken niet eens meer van een panorama, maar van een levende ansichtkaart! Gebouwd in het begin van de 20e eeuw en volledig gerenoveerd, heeft deze woning zijn authenticiteit behouden en toch alle moderne gemakken geboden. Met zijn 4 verdiepingen combineert het ruimte, functionaliteit en gezelligheid, allemaal ontworpen om plaats te bieden aan een groot gezin... of meerdere levensprojecten. Beschrijving van de ruimtes Niveau 0 (tuinniveau): technische ruimte, wijnkelder (essentieel in Savoie!), garage/werkplaats, creatieve ruimte en wasruimte. Niveau 1 (begane grond): grote woonkamer met eetkamer en salon die uitkomt op een veranda, warme sfeer gegarandeerd dankzij de pelletkachel. Lichte en functionele keuken, een hoofdslaapkamer met doucheruimte en kleedkamer. Niveau 2: 4 ruime slaapkamers + een kantoor, ideaal voor telewerken of huiswerk van de kinderen. Niveau 3: twee zolderstudio's, elk met een eigen kelder en onafhankelijke meters (momenteel bewoond, dus direct rendabel). Buiten: op een gedeeltelijk vlak perceel, ruimte voor ontspanning: terras, tuin, speelruimte... Een echte leef- (en recreatie)ruimte. Locatie: de rust van de bergen met de voorzieningen van Saint-Jean-de-Maurienne op slechts 10 km afstand (12 minuten met de auto). Oppervlakte: La Carrez: 222,12 m² Totale oppervlakte: 367,70 m² Een huis met vele facetten: gezinsvriendelijk, gastvrij, rendabel en vooral... vol charme. Wedden dat u er bij uw eerste bezoek verliefd op wordt? We kijken ernaar uit u daar te verwelkomen! De kosten zijn voor rekening van de verkoper.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7145401
referentie: 340930397714
departement: Savoie
nabij: Saint-Martin-de-la-Porte
type: huis
kamers: 8
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 368 m2
terrein: 2254 m2
prijs: € 459.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
248
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
30
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Capifrance Marceau

makelaar: Capifrance Marceau
naam: Marceau
adres: 73300 Saint Jean De Maurienne Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Saint-Martin-de-la-Porte (Savoie)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 33.073
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 918 en € 3.213
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 918 en € 2.295
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
huis Saint-Martin-de-la-Porte, Savoie referentie: 340930397714

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Le Grand-Bornand Haute-Savoie huis foto

huis Le Grand-Bornand

Haute-Savoie

op 50 km

€ 395.000

Guillestre Hautes-Alpes huis foto

huis Guillestre

Hautes-Alpes

op 40 km

€ 370.000

Molines-en-Queyras Hautes-Alpes appartement foto

appartement Molines-en-Queyras

Hautes-Alpes

op 40 km

€ 555.000

Saint-Crépin Hautes-Alpes huis foto

huis Saint-Crépin

Hautes-Alpes

op 38 km

€ 499.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen