landgoed te koop Autry-Issards, Allier

€ 656.000

  •  te koop landgoed Autry-Issards Allier 11 / 8
  •  te koop landgoed Autry-Issards Allier 22 / 8
  •  te koop landgoed Autry-Issards Allier 33 / 8
  •  te koop landgoed Autry-Issards Allier 44 / 8
  •  te koop landgoed Autry-Issards Allier 55 / 8
  •  te koop landgoed Autry-Issards Allier 66 / 8
  •  te koop landgoed Autry-Issards Allier 77 / 8
  •  te koop landgoed Autry-Issards Allier 88 / 8
 te koop landgoed Autry-Issards Allier 2
 te koop landgoed Autry-Issards Allier 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Prachtig landgoed van 22 ha met 2 woningen, bijgebouwen, 8 grote paardenboxen, vijver en klein meertje. Rustig gelegen zonder directe buren in een gehucht in de gemeente Autry Issards. De indeling is als volgt - Een gelijkvloerse houtenwoning van 100 m2 met aangrenzend overdekt terras van 20 m² De woning bestaat uit een entree, een grote woonkamer met ingerichte keuken, 2 slaapkamers, een berging, een badkamer en een toilet. Kelder onder een deel van het huis. Verwarming via een houtkachel en goedgekeurde septic tank. Kleine vijver voor de woning, gevoed door een bron. Bijgebouw van 60 m² (voormalige broodoven en duiventil) met een nieuw dak. - Een gelijkvloerse woning van 160 m², met ervoor een overdekking van 70 m² de woning bestaat uit een entree, 2 slaapkamers, een badkamer, een toilet, een open keuken naar woon-eetkamer, een grote woonkamer. Kelder onder gedeelte van de woning. Verwarming met houtkachels, elektrisch en omkeerbare warmtepomp, de septic tank is niet op norm. - Een afgesloten metalen hangar van 460 m², inclusief een grote ruimte in gebruik als werkplaats en opslagruimte plus een schuilplaats van ongeveer 40 m² die uitkomt op een weiland. - Een natuurstenen gebouw met 6 boxen, 1 doucheruimte voor paarden, 1 wasruimte met boiler, diverse zadelkamers, opslag hiernaast nog een schuur die gebruikt wordt voor houtopslag, een klein bijgebouw dat gebruikt wordt als kippenhok, en een gerenoveerd bijgebouw (nieuw dak) bestaande uit een grote ruimte en 2 grote boxen. - Een klein bijgebouw verdeeld in 2 grote schuilplaatsen (met paddocks). Een klein bijgebouw bestaande uit een garage, uitgebreid met een kleine schuur die als schuilplaats wordt gebruikt met box. - 2 waterputten op het terrein mogelijkheid voor 2 boringen. - De weilanden zijn afgesloten met heggen en elektrische linten en/of houten rails. Er zijn diverse omheiningen (van verschillende afmetingen) gecreëerd, welk bereikbaar zijn via een pad langs de omtrek, Waterpunten (regenwateropvang, of kraanwater) en schuilplaatsen in elke paddock. - Vijver van ongeveer 2600 m2. Boomgaard. Gelegen in de gemeente Autry Issards met alle winkels in Bourbon l'Archambault, een mooi klein kuuroord, op 9 km afstand.

gegevens woning

Franimo nr: #7040546
referentie: 030071032
departement: Allier
nabij: Autry-Issards
type: landgoed
kamers: 9
slaapkamers: 5
woning: 260 m2
terrein: 224545 m2
prijs: € 656.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
201
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
6
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Auvergne Properties

makelaar: Auvergne Properties
naam: Frederika Bosman
adres: 5 03270 Mariol
spreekt: Engels, Frans

geschatte kosten van dit huis in Autry-Issards (Allier)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 46.626
Onroerend goed belasting € 228
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 1.312 en € 3.280
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
landgoed Autry-Issards, Allier referentie: 030071032

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Boussac-Bourg Creuse huis foto

huis Boussac-Bourg

Creuse

op 45 km

€ 520.000

Gannat Allier huis foto

huis Gannat

Allier

op 31 km

€ 568.800

Champvert Nièvre huis foto

huis Champvert

Nièvre

op 27 km

€ 685.000

Bourbon-l'Archambault Allier bedrijfsruimte/ kantoor foto

bedrijfsruimte/ kantoor Bourbon-l'Archambault

Allier

op 5 km

€ 600.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen