landgoed te koop Saint-Pierre-de-Trivisy, Tarn

€ 322.000

  •  te koop landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy Tarn 11 / 8
  •  te koop landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy Tarn 22 / 8
  •  te koop landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy Tarn 33 / 8
  •  te koop landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy Tarn 44 / 8
  •  te koop landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy Tarn 55 / 8
  •  te koop landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy Tarn 66 / 8
  •  te koop landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy Tarn 77 / 8
  •  te koop landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy Tarn 88 / 8
 te koop landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy Tarn 2
 te koop landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy Tarn 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Te koop: Tarn (81), woning in de gemeente St Pierre de Trivisy. Castres 33 km/33 min, Albi 50 km/1 uur, Toulouse 110 km/1 uur 50 min, Béziers 110 km/2 uur, Montpellier 150 km/2 uur 40 min, in een landelijke omgeving die geliefd is bij de lokale bevolking. Deze woning bestaat uit een hoofdhuis met een apart vakantiehuisje aan de achterzijde en een te renoveren bijgebouw aan de zijkant. Een prachtig perceel van circa 2 hectare, grenzend aan een rivier, completeert het geheel. Het hoofdhuis, dat baadt in het licht dankzij de ligging op het zuiden, biedt ruime kamers met toegang aan zowel de voor als achterzijde. Het bestaat uit een keuken, eetkamer, woonkamer en bijkeuken op de begane grond, en drie slaapkamers met twee badkamers op de eerste verdieping. De woning omvat een prachtig, volledig uitgerust vakantiehuisje voor 5 personen met een eigen ingang en een bijgebouw van circa 70 m² dat renovatie behoeft. Het dak is vernieuwd en geïsoleerd, en de woning beschikt over centrale verwarming op hout, aangevuld met drie houtkachels. Alle kamers in het huis en het bijgebouw zijn gerenoveerd en direct te betrekken. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Georisques. Conform artikel L.561.5 van de Franse Wet op de Monetaire en Financiële Zaken, wordt u gevraagd om een identiteitsbewijs te tonen voor een bezichtiging. De kosten zijn voor rekening van de verkoper. REF ([[gebruik het formulier om te reageren]]) ABESSAN Network Michel GOURC ( ([[gebruik het formulier om te reageren]]) ) Uw onafhankelijke makelaar (eenmanszaak) RSAC nr. ([[gebruik het formulier om te reageren]]) Al onze woningen staan vermeld op ([[gebruik het formulier om te reageren]]) Interesse in onroerend goed? Neem contact met mij op!

gegevens woning

Franimo nr: #7243784
referentie: 34070144993
departement: Tarn
nabij: Saint-Pierre-de-Trivisy
type: landgoed
kamers: 10
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 220 m2
terrein: 40000 m2
prijs: € 322.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
246
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
7
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Abessan Immoblier

makelaar: Abessan Immoblier
naam: Caroline Nalpas
adres: avenue Henri Becquerel 1025 34000 Montpellier Frankrijk
spreekt: Engels, Frans
waardering: ★ ★ ★ ★

geschatte kosten van dit huis in Saint-Pierre-de-Trivisy (Tarn)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 23.647
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 644 en € 2.254
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 644 en € 1.610
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
landgoed Saint-Pierre-de-Trivisy, Tarn referentie: 34070144993

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Gragnague Haute-Garonne villa foto

villa Gragnague

Haute-Garonne

op 43 km

€ 267.600

Magalas Hérault huis foto

huis Magalas

Hérault

op 44 km

€ 378.000

Autignac Hérault vrijstaand huis foto

vrijstaand huis Autignac

Hérault

op 41 km

€ 237.600

Puylaurens Tarn huis foto

huis Puylaurens

Tarn

op 25 km

€ 270.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen