stadshuis te koop Commentry, Allier

€ 110.000

  •  te koop stadshuis Commentry Allier 11 / 8
  •  te koop stadshuis Commentry Allier 22 / 8
  •  te koop stadshuis Commentry Allier 33 / 8
  •  te koop stadshuis Commentry Allier 44 / 8
  •  te koop stadshuis Commentry Allier 55 / 8
  •  te koop stadshuis Commentry Allier 66 / 8
  •  te koop stadshuis Commentry Allier 77 / 8
  •  te koop stadshuis Commentry Allier 88 / 8
 te koop stadshuis Commentry Allier 2
 te koop stadshuis Commentry Allier 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Ideaal gelegen op slechts 200 meter van het stadhuis en alle winkels en voorzieningen, combineert dit gerenoveerde vrijstaande huis van 141 m² woonoppervlak comfort en functionaliteit. Op de begane grond bestaat het uit een inkomhal, een toilet, een ingerichte en uitgeruste keuken met bijkeuken, een lichte woonkamer van 25 m² en een eetkamer van 13,5 m². Boven leidt een grote overloop naar vier ruime slaapkamers, een badkamer van 8 m² en een tweede toilet. Wat betreft comfort is de woning voorzien van dubbel glas in alle ramen en een gasverwarmingssysteem, wat een goede isolatie en een gecontroleerd verbruik garandeert. Buiten kunt u genieten van een aangenaam terras in een afgesloten binnenplaats zonder inkijk, en een aangelegde tuin met struiken en een waterput. Een aangrenzend bijgebouw van 35 m² en een garage van 30 m² maken dit pand compleet en bieden talloze mogelijkheden. Een ideale woonomgeving voor een gezin dat op zoek is naar ruimte en rust, maar toch dichtbij voorzieningen wil wonen! In Commentry zijn scholen, een middelbare school en een beroepsopleiding. Het beschikt over een zwembad, sportfaciliteiten en een gerenommeerd cultureel centrum. Het leven is er ook rijk aan gemeenschapsleven en er is een wegeninfrastructuur die Montluçon verbindt met de snelweg A71, die in minder dan 15 minuten te bereiken is. Les honoraires sont à la charge du vendeur.Les informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7048500
referentie: 340937992364
departement: Allier
nabij: Commentry
type: stadshuis
kamers: 7
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 142 m2
terrein: 382 m2
prijs: € 110.000
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
192
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
41
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Capifrance Aubret

makelaar: Capifrance Aubret
naam: Henri Aubret
adres: 03100 Montlucon Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Commentry (Allier)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 9.062
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 220 en € 770
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 220 en € 550
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
stadshuis Commentry, Allier referentie: 340937992364

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Blet Cher huis foto

huis Blet

Cher

op 43 km

€ 104.500

Voussac Allier huis foto

huis Voussac

Allier

op 15 km

€ 99.000

Dun-sur-Auron Cher huis foto

huis Dun-sur-Auron

Cher

op 42 km

€ 99.000

Limons Puy-de-Dôme boerderij foto

boerderij Limons

Puy-de-Dôme

op 39 km

€ 123.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen