stadshuis te koop Rioux-Martin, Charente

€ 78.050

  •  te koop stadshuis Rioux-Martin Charente 11 / 8
  •  te koop stadshuis Rioux-Martin Charente 22 / 8
  •  te koop stadshuis Rioux-Martin Charente 33 / 8
  •  te koop stadshuis Rioux-Martin Charente 44 / 8
  •  te koop stadshuis Rioux-Martin Charente 55 / 8
  •  te koop stadshuis Rioux-Martin Charente 66 / 8
  •  te koop stadshuis Rioux-Martin Charente 77 / 8
  •  te koop stadshuis Rioux-Martin Charente 88 / 8
 te koop stadshuis Rioux-Martin Charente 2
 te koop stadshuis Rioux-Martin Charente 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Gelegen nabij het treinstation van Chalais, biedt deze charmante twee-onder-een-kapwoning prachtige volumes, een ouderwets karakter en vele ontwikkelingsmogelijkheden. De woning is recentelijk bewoond. Ideaal voor liefhebbers van renovatie of investeerders die op zoek zijn naar een project om te personaliseren. Zichtbare balken, oude vloer, open haard, werkende pelletkachel, elektrische convector, dubbele beglazing, elektriciteitsaansluiting nog te controleren. Entree/hal 5,40 m², woonkamer 23,80 m², ingerichte keuken 14,20 m², hal 5,40 m², toilet met wastafel 1,20 m², verdieping met overloop 2,75 m², doucheruimte 1,80 m², slaapkamer 1 18,84 m², slaapkamer 2 24,12 m². Zolder omgebouwd tot meerdere kamers 36,69 m², 3 ruimtes: 18,10 m², 7,40 m² en 11,19 m², Perfect voor het creëren van een master suite, kantoor of speelkamer, enz...klein perceel, Bijgebouwen en bijgebouwen: Wijnkelder: 15,19 m² + verdieping Te renoveren studio: 2 kamers 13,50 m² woonkamer en 11,50 m² slaapkamer, Voorportaal 7,80 m², Doucheruimte 2,70 m², Kleine kamer 3,72 m² (niet aangesloten op water, elektriciteit en riolering) Een zeldzaam pand met een sterk transformatiepotentieel, ideaal voor het creëren van een warm gezinshuis of een verhuurproject (zie verschillende accommodaties) op maat van uw behoeften. Prijs: te bespreken...binnen redelijke grenzen, Voor meer informatie of om een exclusief bezoek te organiseren met R. MARTINAUD CAPIFRANCE, aarzel niet om contact met mij op te nemen! Les honoraires d'agence sont à la charge de l'acquéreur, soit 11,50% TTC du prix hors honoraires.Logement à consommation énergétique excessive : classe FLes informations sur les risques auxquels ce bien est exposé sont disponibles sur le site Géorisques : www. georisques. gouv. fr.

gegevens woning

Franimo nr: #7149740
referentie: 340939156731
departement: Charente
nabij: Rioux-Martin
type: stadshuis
kamers: 6
slaapkamers: niet opgegeven
woning: 134 m2
terrein: 269 m2
prijs: € 78.050
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
365
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
6 - 10B
11 - 20C
11
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

Capifrance Martinaud

makelaar: Capifrance Martinaud
naam: Richard Martinaud
adres: 16360 Condeon Frankrijk
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Rioux-Martin (Charente)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 6.863
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 156 en € 546
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 156,10 en € 390,25
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
stadshuis Rioux-Martin, Charente referentie: 340939156731

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Mansle Charente huis foto

huis Mansle

Charente

op 44 km

€ 60.000

Mansle Charente huis foto

huis Mansle

Charente

op 44 km

€ 70.000

Corgnac-sur-l'Isle Dordogne huis foto

huis Corgnac-sur-l'Isle

Dordogne

op 47 km

€ 60.000

Aigre Charente huis foto

huis Aigre

Charente

op 45 km

€ 99.900

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen