vrijstaand huis te koop Champagnac-la-Rivière, Haute-Vienne

€ 69.900

  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 11 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 22 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 33 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 44 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 55 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 66 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 77 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 88 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 99 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 1010 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 1111 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 1212 / 13
  •  te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 1313 / 13
 te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 2
 te koop vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière Haute-Vienne 3

Klik op de foto's om ze te vergroten.

Aan een oude spoorlijn, dat nu een fietsroute (Voire vert) is, ligt dit charmante spoorweghuisje. Midden in het Parc naturel régional Périgord-Limousin op 30 km van de porcelein stad Limoges

Bij veel Nederlanders zijn dit geliefde huisjes. Voor eigen gebruik of voor de verhuur. Ideaal gelegen voor natuurliefhebbers. Fietspaden en wandelpaden maar ook visvijvers in de directe omgeving.

De woning is direct bewoonbaar al wil u er misschien toch u eigen stempel op drukken.

Het vlakke perceel van 758 m2 biedt voldoende ruimte voor een (opbouw) zwembad, moestuin en er is een kleine garage voor opslag van tuinmeubels en tuingereedschap.

U komt de woning binnen via een kleine overdekte veranda direct in de keuken met een pellet kachel. Links een slaapkamer en achter de keuken de woonkamer en een badkamer. Onder de trap een toilet. Op de etage 2 ruime slaapkamers. De woning is goed geïsoleerd. Energie label C. Ramen dubbel glas en zonnepanelen.

In de bekende grotere plaatsen Rochechouart en Chalus vindt u alle voorzieningen maar ook op 4 minuten Cussac met bakker, supermarktje enz..

Voor aanvullende vragen of het maken van een afspraak voor een bezichtiging kunt u contact opnemen met Marja de Moel tel (gebruik het formulier om te reageren) (WhatsApp) of (gebruik het formulier om te reageren)

Tot ziens in de Limousin!

electriciteit, dak in goede staat, water, eetkamer, keuken, parkeerplaats, garage, solide basis structuur, dubbel glas

gegevens woning

Franimo nr: #7041068
referentie: KW17
departement: Haute-Vienne
nabij: Champagnac-la-Rivière
type: vrijstaand huis
kamers: 4
slaapkamers: 3
woning: 76 m2
terrein: 785 m2
prijs: € 69.900
advertentie


Wat komt er allemaal kijken bij de koop van een huis of bedrijf in Frankrijk? Moet je je Franse droomhuis laten taxeren of een bouwkundig onderzoek laten uitvoeren. Wat zijn de mogelijkheden om een gîte of chambres d'hôtes te beginnen? Wat is het aankooptraject van een huis of bedrijf in Frankrijk? Onderstaande links kunnen helpen.

energie consumptie

≤ 50A
XXX
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

gas uitstoot

≤ 5A
XXX
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

aanbieder

naam: niet opgegeven
adres:
spreekt: niet opgegeven

geschatte kosten van dit huis in Champagnac-la-Rivière (Haute-Vienne)

LET OP! Hier volgt een voorbeeld, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Indien u de echte kosten van dit huis zou willen weten gelieve het formulier boven te gebruiken.
Notariskosten en overdrachtsbelasting
bij huidige verkoopprijs/ eenmalig
€ 6.303
Onroerend goed belasting
geschat
tussen € 140 en € 489
Gebruikersbelasting
geschat
tussen € 139,80 en € 349,50
Verzekering vanaf ongeveer 165 euro per jaar.
Elektriciteit, hangt af van uw verbruik.
Een abonnement voor 3KW kan bij de EDF al vanaf ongeveer 70 € per jaar, daarnaast betaalt u nog de kosten van het gebruik.
Water, hangt af van uw verbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Riolering, hangt af van uw waterverbruik en kan per gemeente verschillen (informeer bij de gemeente).
Indien er geen riolering aanwezig is, check of de huidige septic tank op norm is. Zo niet dan zal deze moeten worden vervangen. Reken voor het plaatsen van een nieuwe septic tank zo rond de 7000 en 11.000 euro. Meer informatie over de septic tank vindt u hier (in het Frans).
Verwarming, hangt af van uw verbruik en vorm van verwarming (hout, olie, elektrisch, etc.).

Ik wil graag meer informatie over dit object
vrijstaand huis Champagnac-la-Rivière, Haute-Vienne referentie: KW17

Vul het formulier in voor meer informatie, foto's of een afspraak voor bezichtiging.

Gelieve uw naam in te vullen.
Uw e-mail adres is niet correct.

Type bovenstaande tekst.

andere huizen in de buurt

Nanteuil-en-Vallée Charente huis foto

huis Nanteuil-en-Vallée

Charente

op 36 km

€ 70.000

Saint-Cyr Haute-Vienne huis foto

huis Saint-Cyr

Haute-Vienne

op 7 km

€ 89.000

Sauzé-Vaussais Deux-Sèvres huis foto

huis Sauzé-Vaussais

Deux-Sèvres

op 49 km

€ 80.640

Aunac Charente huis foto

huis Aunac

Charente

op 35 km

€ 55.000

advertentie

Taxatie of bouwkundig onderzoek nodig?

Inter-France verzorgt in geheel Frankrijk de taxatie van onroerend goed overeenkomstige de Europese regelgeving. Deze conformiteit aan Europese richtlijnen is van belang indien uw taxatie wordt verzorgd op verzoek van een bank of financiële instelling of in het kader van een schenking, erfkwestie, eigendomsverdeling of juridische procedure. In dergelijke situaties is een taxatierapport vereist dat is opgesteld door een deskundige Expert Immobilier.

advertentie

werken in Frankrijk

Het makelaarskantoor van Inter-France in Frankrijk staat bekend onder de naam Sympa-Immobilier en is een grote bekende speler op de Franse huizenmarkt. Het bedrijf heeft een groot internationaal bereik en groei ambities. Voor verschillende regio’s in Frankrijk zijn ze op zoek naar ondernemende mensen die interesse hebben in een makelaarsagentschap. Je werkt als zelfstandige in je eigen tijd en regio en je zult in het Nederlands worden begleid in het makelaarsvak.

delen